26. Kāpēc es nezaudēju svaru? Vairogdziedzeris

Veselības skola

Vairogdziedzeris nav. Ar latentu (subklīnisku) un atklātu (klīnisku) hipotireozi ir grūti zaudēt svaru, bet jūs to varat…

Kā saprast, ka tas ir jūsu iemesls rezultātu trūkumam:

Nosakiet TSH (vairogdziedzeri stimulējošā hormona) līmeni. Tas ir hipofīzes hormons. Ja vairogdziedzeris ir slinks, tad TSH būs augsts. Tā kā TSH ir pātagu hormons, kas patago vairogdziedzeri, liekot tam darboties.

Nosakiet, ka T4 ir brīva. Vispirms tas samazinās, un tikai pēc tam T3 ir brīvs.

Hipotireozes Sindroms

A. Ja TSH jau ir augsts, bet T4 vēl normāls – tas ir subklīniska hipotireoze

Šis stāvoklis var ilgt GADIEM. TSH stimulē vairogdziedzeri – vairogdziedzeris tiks galā. Taču ir iespējams ātri saslimt ar klīnisku hipotireozi.

B. Ja TSH ir augsts, bet T4 zems (klasiskās “šķēres”), tad tas ir klīnisks hipotireoze

Kapēc tas ir bīstami?

  • Jo svars kļūst nekontrolējams.
  • Asinsvadi pārklājas ar holesterīnu.
  • Un nav enerģijas dzīvot. Ne jums, ne jūsu šūnām.
  • Jānosaka antivielas pret TPO (tireoperoksidāzi) un TG (tireoglobulīnu). Tā jūs sapratīsiet, kas iznīcina vairogdziedzeri.

A. Autoimūns process

Imunitāte ir izgājusi no kontroles un uzbrūk pašas vairogdziedzerim ar antivielām. Ta neapstāsies, kamēr visu neiznīcinās. Bet tas var aizņemt desmitgades. AIS gadījumā iesaku KZT reabilitācijas programmu (tas ir arī bioloģiskās attīrīšanas programma).

B. Jūs un jūsu neapdomīgā (deficitārā) uzturs attiecībā uz ikdienas devu joda, dzelzs un selēna

Tas ir jūsu dzīvesveids joda trūkuma endēmiskajā zonā.

Un šeit darbojas šāda stratēģija; tā darbojas arī AIS, tā darbojas arī subklīniskas hipotireozes gadījumā, tā darbojas arī veselam vairogdziedzerim, bet svara rezultāti nav :

  1. Ikdienā lietojam joda devu 3 mcg uz kilogramu svara. Bez nedēļas nogales pārtraukumiem un bez kursiem. Tas ir brūnaļģes Kelp (100 kaps.) 2 vāciņi 2 reizes kopā ar pārtiku. Tādējādi jūs iegūsit 200 mikrogramus joda. Ja sverat mazāk par 60 kg – 1 kapsula 3 reizes kopā ar ēdienu.

2. Pārbaudiet savu feritīnu (dzelzs uzglabāšanu). Kāpēc – vairogdziedzera peroksidāze ir no dzelzs atkarīgs enzīms. Un, ja tas nedarbojas dzelzs deficīta dēļ, tad T4 neveidosies. Tā ir hipotireoze.

Ja feritīns ir zem 30, mēs veicam korekciju:
Dzelzs helāts NSP 1 tablete 2 reizes dienā kopā ar pārtiku (Eiropā dzelzs NSP nav – ņemam no cita ražotāja)

Tas ir 1 mēneša laikā
Pēc tam pārejam uz vienu dzelzs devu līdz dzelzs kausa beigām un vēlreiz pārbaudām feritīnu. Jums tas jāpalielina līdz 30 vienībām. UZMANĪBU! Feritīna līmenis jāpaaugstina lēnām. Atteikties no “ārstniecības” injekcijas metodēm. Vai tas ir bīstami.

Mēs dodam vairogdziedzerim spēcīgus antioksidantus, tostarp selēnu. Selēnu saturošs enzīms pārvērš zemu aktīvo T4 par aktīvo T3. Šī ir aizsargājoša formula,Defense Maintenance (120 kaps.) 1 kapsula 2 reizes kopā ar ēdienu.

Tā kā antioksidants jālieto ilgstoši, tad, kad burciņa beidzas, pāriet uz Super Complex (60 tabl.) . Super kompleks satur 150 mcg joda divās tabletēs. Tas ir, ja jūs sverat līdz 60 kg, jums nav nepieciešamas papildu brūnaļģes. Ja sverat vairāk, saskaitiet, cik brūnaļģes kapsulas jāpievieno. (vienā kapsulā 50 mcg).

Ja vēlaties dot tikai selēnu, 4 Brazīlijas rieksti dienā segs ikdienas selēna nepieciešamību.

Vēl vairāk informācijas par vairogdziedzeri kursā “Mans vairogdziedzeris ir laimīgs”

https://elenabakhtina.tilda.ws/tyreo?monecle_id=4678&monecle_partner_id=36949

Tēmas VIDEO
Veselības skola

Kur iegādāties?

Par autoriem

Materiālu sagatavoja
Jeļena Bahtina
Tulkoja
Olga Zeltiņa

Similar Posts