24. Autoimūnais protokols Cīņa ar kaitīgiem mikrobiem un kuņģa-zarnu trakta atjāunošana vienā programmā
Mēs dzīvojam nesterilā pasaulē. Tas ir jāsaprot.
Sievietēm Āda, zarnas, mutes dobums, nazofarnekss un maksts sievietēm ir nesterili orgāni. Tiem ir pastāvīgs kontakts ar ārpasauli. Teorētiski viss starp ādu un zarnām ir sterils — mūsu šūnas un audi. Viņiem jāatrodas sterilā starpšūnu telpā. Arī asinīm un limfai jābūt sterilām…
Jābūt
Bet tas ne vienmēr tā notiek. Daudzi no mums dzīvo hroniskas, gausas sepses stāvoklī: netīra āda, herpes paasinājumi, sēnīšu infekcijas, furunkuli, bezgalīgs AEVI – tā ir tikai aisberga redzamā daļa.
Mūsu dabiskās barjeras – āda, zarnas, maksts – ir blīvi apdzīvotas ar visu veidu baktēriju kolonijām. Un no šo koloniju sastāva ir atkarīga cilvēka vispārējā veselība. Vienkārši izsakoties, šīs baktērijas kontrolē, vai patogēnie organismi “ielīst” iekšējā vidē vai nē.
Zarnu saprofīti.
Tās ir labvēlīgās baktērijas – laktobaktērijas, bifidobaktērijas, enterokoki un citas. Šie puiši veido mūsu parasto mikrofloru. Un, ja viņi ir vairākumā, pārējie “puiši” neuzvarēs. Normāla mikroflora dzīvo kopā ar mums simbiotiskās attiecībās:
- veido mums dažus vitamīnus (K, B1 B2, B6, B9);
- veido fermentus, kas palīdz sagremot pārtiku un sadalīt šķiedrvielas. Sanāk, ka mēs ēdam rupjās diētiskās šķiedras (šķiedrvielas) tieši priekš viņiem;
- abvēlīgās baktērijas padara zarnu epitēliju selektīvu
- caurlaidīgu- tas, kas vajadzīgs, nonāks iekšējā vidē,
- un kas ne, tas ir nepieciešams, piemēram,
- toksīni un mikrobi – tie netiks cauri zarnas epitēlijai.
- veicina pastiprinātu absorbcijas procesus caur zarnas sienām kalcija jonam, dzelzim, D vitamīnam .
Nosacīti patogēnie organismi
Visslavenākā ir Candida sēne. Cik daudz problēmu viņas dēļ! Bet viņai ir tiesības dzīvot zarnās, uz ādas, makstī. Nelielos daudzumos Candida sēnīte nemaz nav kaitīga! Ja uz vienu kandidozes šūnu būs 1 miljons draudzīgas saprofītiskās mikrofloras, būs pilnīga kārtība. Bet, ja attiecība ir novirzījusies uz kandidozes skaita palielināšanos priekš šūnas tā ir katastrofa!
- Uz ādas ir sēnīšu infekcija;
- Makstī – piena sēnīte;
- Zarnās ir disbakterioze, kas nozīmē nebeidzamu vēdera uzpūšanos,
- zema imunitāte utt.;
- Mutes-rīkles dobumā – hronisks tonsilīts, kas nepakļaujas ārstēšanai ar antibiotikam.
Medicīna ir nākusi klajā ar daudziem pretsēnīšu līdzekļiem – flukonazolu, nistatīnu, levorīnu. Bet! Tie nepalīdz atbrīvoties no problēmas uz visiem laikiem.
Tā kā ir svarīgi ne tik daudz iznīcināt nosacīti patogēnus, bet gan audzēt savus (saprofītus). Tas ir ilgtermiņa jautājums. Tāpēc mums būs nepieciešama gara programma.
Patogēnie organismi.
“Tas ir holēra, mēris un citas nepatīkamības. Kad šādi mikrobi nonāk organismā, attīstās slimība. Mēs ar šo nenodarbojamies. Tas ir infektologu darbs.
Tāpēc, pie citādi vienādiem apstākļiem, daži cilvēki bezgalīgi slimo – ja ne ar iesnām, tad ar caureju. Bet citiem var šķaudīt un klepot virsū – un viņiem nekā. Tas viss ir pareizi vai nepareizi veidotas biocenozes (mikrobu kopienas) nopelns uz ne-sterilo orgānu virsmas. Un vissvarīgākais orgāns ir zarnas!
“TESTS UZ NOSACĪTI PATOGĒNO MIKROBU KLĀTBŪTNI JŪSU ORGANISMĀ.”
“Ja notikums notika pēdējo 6 mēnešu laikā, atzīmējiet ar plusu:”
- Blaugznas
- Pienskābes sēnīte
- Sēnīšu infekcija uz ādas, pēdām, nagiem
- Labdabīgi audzēji jebkurā lokalizācijā (lipomas, miomas, mastopātijas, cistas, mezgli utt.)
5. Jebkādas alerģijas – ar ādas bojājumiem (ekzēma, dermatīts, diatēze, samitrinājums un lobīšanās aiz ausīm, uz plakstiņiem, samitrinājums, nieze un lobīšanās dabiskajās krokās) – ar deguna-rīkles un bronhopulmonālā koka bojājumiem – Bronhiālā astma, hroniski bronhīti ar astmas komponentu, polinozes.
6. Jebkādas autoimūnas slimības – autoimūns tireoidīts (Hašimoto), glomerulonefrīts, sistēmiskas saistaudu slimības (SLE, sklerodermija), reimatoīdais artrīts, izkaisītā skleroze, nespecifisks čūlains kolīts un citi autoimūni stāvokļi.
7. Kandidozais stomatīts
8. Deguna tecešana, pārejot no aukstuma uz siltumu
9. Ādas plaisāšana un lobīšanās uz pirkstu galiem kājās un rokās
10. Regulāra viegla klepošana
11. Svīšana dienas laikā, nakts sviedri
12. Imūnsistēmas aktivitātes samazināšanās – biežas augšējo elpceļu infekcijas biežāk nekā 3 reizes gadā
13. Sviedru smaržas izmaiņas (parādījās)
14. Limfmezglu palielināšanās
15. Biežas angīnas
16.Tieksme uz saldumiem, miltu produktiem, raugam
17. Jebkurš hronisks iekaisuma stāvoklis, ko nevar pilnībā izārstēt (hronisks bronhīts, sinusīts, prostatīts, rinīts, adneksīts utt.)
18. Jebkura tipa cukura diabēts prasa regulāras pretmikotiskas programmas, jo cilvēka organisms ar cukura diabētu ir maksimāli labvēlīga vide nosacīti patogēnas mikrofloras attīstībai.
19. Zobu griešana miegā, siekalošanās miegā
20. Pinnes, pūtītes dekoltē zonā, uz muguras, pleciem
Jebkurš pozitīvs atbildes variants liek aizdomāties, kas mājās ir galvenais – JŪS vai nosacīti patogēnie mikrobi. Izvēle ir jūsu ziņā. Veseliem cilvēkiem bez hroniskiem procesiem pozitīvo punktu skaits ir no 0 līdz 3.
Ja esat atraduši vairāk nekā 3-5 pozitīvus atbilžu variantus vai esat konstatējuši ar sarkanu krāsu izceltu stāvokli, tad jums ir jāveic pretmikotiska programma un pēc 6 mēnešiem atkārtoti jāveic tests, izmantojot to pašu anketu. Jānovērtē dinamika.
Un vēl… Es nezinu, cik daudz šādu programmu jums ir jāiziet, lai šī slimība no jums atkāptos. Viss ir atkarīgs no mikrobiocenoža traucējumu pakāpes.
Šī programma risina vairākas problēmas un ir galvenā veselības atjaunošanas programma:
- Darbs ar “caurumu” sindromu zarnās un visu gremošanas trakta epitēliju epitelizācija (dzīšana), kas ir svarīgi alerģiju un autoimūnu slimību pārvarēšanai.
- Cīņa ar nosacīti patogēno mikrofloru (mikoplazmas, ureaplazmas, hlamīdijas, vīrusi, baktērijas, sēnītes utt.).
- Disbakteriozes pārvarēšana.
- Pāreja uz zemu ogļhidrātu diētu un ogļhidrātu svārstību apturēšana.
“Kontrindikācijas:
Grūtniecēm un barojošām mātēm. Ir citas uzdevumi – jāveido bērna ķermenis. Tīrīšanās notiks vēlāk. Bērniem līdz 14 gadu vecumam pietiek ar pretparazītu programmu. Akūtu stāvokļu klātbūtnē:”
Atklāta kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla, smaga sirds un asinsvadu patoloģija, akūts pielonefrīts, aknu slimības, endokrīnās sistēmas slimības, asiņojošas hemoroīdi u.c. Žultsakmeņu slimība – ar piesardzību, pašsajūtas kontrolē. Programma nesatur žulti dzinējus augus, taču satur šķiedrvielas (loklo), kas var izraisīt akmeņu kustību.
Zems feritīna un hemoglobīna līmenis. Vienkārši nav, uz kā strādāt detoksikācijas enzīmiem. Vispirms paaugstiniet feritīna līmeni, pēc tam domājiet par detoksu.
Ķermeņa svars mazāks par 45 kg. Jums jāēd, nevis jātīra.
“Sagatavošanās programmai (14 dienas).”
1. “Izmantojam zarnu tīrīšanas līdzekli – Bowel Build (120 kaps.) 4 kapsulas 2 reizes dienā ar ēdienu 14 dienu garumā.”
2. “Barojam aknas – 2 kapsulas LECITĪNS (170 kaps.) ar katru ēdienreizi. Tas ir spēcīgs aknu aizsargs.”
3. “Samazinām asinīs esošo ūdens šķistošo toksīnu daudzumu – 1 ēd.k. ŠĶIDRS HLOROFILS (475,6 ml) izšķīdināt 500 ml ūdens, dzert mazos malkos visas dienas garumā.”
4.”Organisma vitamīnu atbalsts. Defense Maintenance (120 kaps.) – 1 kapsula 2 reizes dienā ar ēdienu.”
Cīnāmies ar nosacīti patogēno floru (sēnītes un tārpus) un pilnībā atjaunojam galveno orgānu, kas kontaktē ar ārējo vidi – gremošanas traktu.
1., 2. un 3. posmā ievērojiet zemu ogļhidrātu diētu. Bez tās programma zaudē 50% no savas efektivitātes.
Atļauts – jebkāds daudzums gaļas, putnu gaļas, zivs, garneles, visas pākšaugu sugas, neapstrādāti rieksti (izņemot zemesriekstus), ogas, augļi (nevar vīnogas, banānus), dārzeņi (nevar kartupeļus, vārītu bieti) , jebkuras eļļas, olas, medus (1 tējk.), stevija, mājās gatavots kefīrs uz floras.
Pilnībā izslēdzam baltos pulētos rīsus un no tiem gatavotos produktus (suši, plovs, dārzeņu maisījumi ar rīsiem),(izņemot melno rīsu, pērļu miežus, kinoju), skābpiena produkti (izņemot mājās gatavotu skābo piena produktu un jogurtu, mājās gatavotu biezpienu), žāvēti augļi, maize (nekāda), bulciņas, šokolāde, cukurs.
1. POSMS.
Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas rehabilitācija (10 dienu kursa ilgums vai līdz ,,sudraba,, burkas beigām).
AIZSARDZĪBAS SUDRABS (dabiskais antibiotiks, pretvīrusu un pretmikotiskais līdzeklis) – 1 tējkarote 3 reizes dienā starp ēdienreizēm.
Ūdens ar hlorofilu (kuņģa gļotādas epitēlija atjaunošana) ŠĶIDRS HLOROFILS (475,6 ml) – 1 ēdamkarote hlorofila 0,5 l ūdens, dzert mazos malkos visas dienas garumā.
BAKTĒRIJAS BIFIDOPHILUS (90 kaps.) – atjaunojam mikrofloru, 1 naktī.
Defense Maintenance (120 kaps.) 1 kapsula 2 reizes dienā ar ēdienu.
2. POSMS.
Sagatavošana zarnu rehabilitācijai (15 dienu kurss vai līdz burku beigām).
Olīvas lapa – Ekstrakts (60 kaps.) (pret sēnītēm) – 2 kapsulas 3 reizes dienā ar ēdienu.
Augstas efektivitātes ĶIPLOKS (100 kaps.) (pret vīrusiem un tārpiem) – 1 kapsula 3 reizes dienā ar ēdienu.
BAKTĒRIJAS BIFIDOPHILUS (90 kaps.) – atjaunojam mikrofloru, 1 naktī.
Defense Maintenance (120 kaps.)– 1 kapsula 2 reizes dienā ar ēdienu.
3.POSMS.
Limfodrenāža un zarnu rehabilitācija (21 dienu kurss).
1. Rīts – SARKANAIS ĀBOLIŅŠ (100 kaps.) – 3 kapsulas tukšā dūšā. Atšķaida limfu, atvieglojot toksīnu izvadīšanu.
Pēc uzņemšanas mums ir 45 minūtes, lai izsvīstu – tas var būt sauna, skriešana, fitnesa zāle vai vienkārši mājas tīrīšana. Kāpēc? Lai atvieglotu limfas aizplūšanu. Galu galā tā kustas pretēji gravitācijas spēkam no apakšas uz augšu caur visu ķermeni līdz subklāvijas zonu..
Kas notiek šajās 45 minūtēs: limfa atplūst no audiem, iekļūstot aizvien lielākos limfvados, subklāvijas rajonā izplūst venozajā gultnē, šī asinis iet caur aknām, aknas savāc toksīnus, saista tos un žults veidā izmet divpadsmitpirkstu zarnā. Un tur šos toksīnus ir ,,jānoķer un jāneitralizē”.
2. 1 ēdamkarote LOCLO
(tas ir šķiedrvielas) plus glāze ūdens 45 minūtes pēc sarkanā āboliņa uzņemšanas. LOCLO – Uztura šķiedrviela (344 g) “apskauj” visas toksīnas un vairs nelaidīs vaļā, bet izvedīs no organisma.
Pēc 30 minūtēm var ēst, pievienojot 1 kapsulu LECITĪNS (170 kaps.) , lai gūtu vēl lielāku žulti dzenošu efektu. Lecitīnu nepieciešams pievienot katrā ēdienreizē (1 kapsula 3 reizes dienā).
3. Skābie šķīdumi vienmēr ir viskozi.
Ja “sārmināt” asinis, limfu, tad mūsu iekšēje šķidrumi pārstās būt ,,purviem,, un kļūs par ,,dzīvām kalnu upēm,,! Tāpēc dienas laikā dzēriet nepieciešamo ūdens daudzumu, pievienojot 1 ēdamkaroti ŠĶIDRS HLOROFILS (475,6 ml) uz 1litru ūdens.
Nepieciešamais daudzums ir jūsu ķermeņa masa * 0,03. No šī daudzuma ir pusi litra līdz litram ūdens ar hlorofillu.
4. Uz naktī lietojiet BAKTĒRIJAS BIFIDOPHILUS (90 kaps.) 1 kap.
Autoimūnos un alerģiskos procesos ierobežojumi ir stingrāki.
Eliminācijas diēta (īslaicīgi).Mēs pilnībā izslēdzam:
- Kvieši, rudzi, mieži (alus) un auzas kā lipekli saturoši pārtikas produkti.
- Piens un piena produkti, tostarp sieri (visi).
- Olas
- Rieksti (tostarp riekstu sviests, milti un eļļas)
- Sēklas (tostarp sēklu eļļa, kakao, kafija un sēklu garšvielas)
- Pākšaugi
- Naktsēnes (kartupeļi, tomāti, saldie pipari)
- Alkohols
Atteikšānas no šiem produktiem nav mūžīga. Likvidējiet šos pārtikas produktus 14 dienas vai kamēr jūsu stāvoklis neuzlabojas, vērojiet izmaiņas jūsu labklājībā. Mūsu uzdevums ir, lai būtu laiks atjaunot zarnu sieniņas. Un šajā laikā nekairiniet viņas ar iespējamiem kairinātājiem.
Pēc 14 dienām pēc šādas diētas ievērošanas vai no brīža, kad stāvoklis uzlabojas, varat ieviest vienu jaunu produktu (piemēram, olu), nedēļu veiciet ierakstus sava pašsajūtas dienasgrāmatā.
Ja parādās nelabvēlīgi simptomi*, produktu izslēdzam, atgriežamies pie niecīgas eliminācijas diētas, 5-7 dienas gaidām stāvokļa uzlabošanos un izmēģinām nākamo produktu. Mēs pakāpeniski paplašinām uzturu līdz veselīga cilvēka uzturam.
Kas ir “nevēlamie simptomi”:
- Jūsu slimības simptomi atkārtojas vai pasliktinās.
- Kuņģa-zarnu trakta simptomi: sāpes vēderā, grēmas, slikta dūša, aizcietējums, caureja, izmaiņas izkārnījumu biežumā, gāzes, vēdera uzpūšanās, nesagremotas vai daļēji sagremotas pārtikas daļiņas izkārnījumos.
- Samazināta enerģija, nogurums vai enerģijas trūkums dienas laikā vai palielināta enerģija vēlā vakarā. , kas apgrūtina aizmigšanu.
- Tieksme pēc cukura, taukiem vai kofeīna
- Grūtības aizmigt vai aizmigt, vai vienkārši slikta pašsajūta no rīta.
- Galvassāpes, reibonis
- Palielināta gļotu izdalīšanās: flegma, iesnas
- Klepus vai pastiprināta nepieciešamība iztīrīt kaklu
- Niezošas acis vai mute
- šķaudīšana
- Sāpes: muskuļi, locītavas, cīpslas vai saites
- Ādas izmaiņas: izsitumi, pūtītes, sausa āda, mazi rozā pauguriņi vai plankumi, sausi mati vai nagi
- Garastāvokļa problēmas: garastāvokļa svārstības, slikts garastāvoklis vai depresija
- Apziņas miglošana
- Trauksmes sajūta, nespēja tikt galā ar stresu