24. Autoimūnais protokols Cīņa ar kaitīgiem mikrobiem un kuņģa-zarnu trakta atjāunošana vienā programmā

Mēs dzīvojam nesterilā pasaulē. Tas ir jāsaprot.
Āda, zarnas, rīkles dobums, deguna dobums un sieviešu maksts – tās ir nesterilas ķermeņa daļas, jo tās pastāvīgi saskaras ar ārējo vidi. Pēc būtības sterils ir viss, kas atrodas starp ādu un zarnām – mūsu šūnas un audi. Tie atrodas sterilā starpšūnu telpā. Arī asinīm un limfai jābūt sterilām…
Jābūt
Taču tā notiek ne vienmēr. Daudzi no mums dzīvo hroniska gausa sepse stāvoklī: problemātiska āda, herpes saasinājumi, sēnīšu infekcijas, furunkuli, bezgalīgi ARVI – tas ir tikai aisberga redzamā daļa.
Mūsu dabiskās barjeras – āda, zarnas, maksts – ir blīvi apdzīvotas ar dažādām baktēriju kolonijām. Un no tā, kāds ir šo koloniju sastāvs, ir atkarīga cilvēka vispārējā veselība. Vienkāršiem vārdiem sakot, šīs baktērijas kontrolē, vai slimību izraisošie organismi “izlauzīsies” iekšējā vidē vai ne.
Zarnu saprofīti.
Tās ir labvēlīgās baktērijas – laktobaktērijas, bifidobaktērijas, enterokoki un citas. Šie “draugi”veido mūsu normālo mikrofloru.Ja tie ir vairākumā, citiem “sliktajiem” mikroorganismiem nebūs iespēju dominēt. Normālā mikroflora ar mums dzīvo simbiotiskās attiecībās:
- Tā ražo dažus vitamīnus (K, B1, B2, B6, B9).
- Tā veido fermentus, palīdzot sagremot pārtiku un sašķelt šķiedrvielas. Interesanti, ka rupjās pārtikas šķiedras (šķiedrvielas) mēs patiesībā ēdam tieši šo baktēriju labā.
- Labvēlīgās baktērijas padara zarnu epitēliju selektīvi caurlaidīgu: vajadzīgās vielas tiek uzņemtas organismā, bet nevajadzīgās, piemēram, toksīni un mikrobi, netiek cauri zarnu sieniņām.
- Tās veicina kalcija, dzelzs un D vitamīna uzsūkšanos caur zarnu sieniņām.
Nosacīti patogēnie organismi
Slavenākā ir Candida sēne. Cik daudz problēmu tā rada!
Taču tai ir tiesības dzīvot zarnās, uz ādas, makstī. Nelielos daudzumos Candida nemaz nekaitē! Ja uz vienu Candida šūnu ir 1 miljons draudzīgo saprofītisko mikroorganismu, tad viss būs kārtībā. Bet, ja attiecība mainās par labu Candida skaita pieaugumam, tad tā jau ir problēma!
- Uz ādas ir sēnīšu infekcija;
- Makstī – piena sēnīte;
- Zarnās ir disbakterioze, kas nozīmē pastāvīgu vēdera uzpūšanos, zemu imunitāti un citas problēmas;
- Mutes-rīkles dobumā – hronisks tonsilīts, kas nepakļaujas ārstēšanai ar antibiotikam.
Medicīna ir nākusi klajā ar daudziem pretsēnīšu līdzekļiem – flukonazolu, nistatīnu, levorīnu. Bet! Tie nepalīdz atbrīvoties no problēmas uz visiem laikiem.
Jo svarīgāk ir ne tik daudz iznīcināt nosacīti patogēnās baktērijas, cik veicināt savu (saprofītu) augšanu. Tas ir ilgstošs process, tāpēc mums būs nepieciešama ilgtermiņa programma.
Patogēnie organismi.
“Tas ir holēra, mēris un citas nepatīkamības. Kad šādi mikrobi nonāk organismā, attīstās slimība. Mēs ar šo nenodarbojamies. Tas ir infektologu darbs.
Šis ir iemesls, kāpēc vieni cilvēki pastāvīgi slimo – ja ne iesnas, tad caureja. Savukārt citiem var šķaudīt un klepot virsū, un viņiem nekas nekait. Tas viss ir atkarīgs no pareizi vai nepareizi izveidotas biozenozes (mikrobu kopienas) uz nesterilo orgānu virsmas. Un pats galvenais orgāns – zarnas!
“TESTS UZ NOSACĪTI PATOGĒNO MIKROBU KLĀTBŪTNI JŪSU ORGANISMĀ.”
“Ja notikums notika pēdējo 6 mēnešu laikā, atzīmējiet ar plusu:”
- Blaugznas
- Kandidoze (piena sēnīte)
- Sēnīšu infekcija uz ādas, pēdām un nagiem
- Labdabīgi audzēji jebkurā ķermeņa vietā (lipomas, miomas, mastopātija, cistas, mezgli un citi)t.)
5. Jebkuras alerģijas – ja tās ietekmē ādu (ekzēma, dermatīts, diatēze, mitras brūces un lobīšanās aiz ausīm, uz plakstiņiem, mitrums, nieze un lobīšanās dabisko kroku vietās), ja tās ietekmē deguna un rīkles gļotādu vai elpošanas sistēmu – bronhiālā astma, hroniski bronhīti ar astmatisku komponentu, polinozes.
Jebkuras autoimūnās slimības – autoimūnais tireoidīts (Hašimoto), glomerulonefrīts, sistēmiskās saistaudu slimības (SLE, sklerodermija), reimatoīdais artrīts, multiplā skleroze, nespecifisks čūlainais kolīts un citas autoimūnas saslimšanas.
7. Kandidozais stomatīts
8. Jebkurš hronisks iekaisums, kas nav pilnībā izārstējams (hronisks bronhīts, sinusīts, prostatīts, rinīts, adneksīts u.c.)kstuma uz siltumu
9. Deguna tecēšana, pārejot no aukstuma siltumā lobīšanās uz pirkstu galiem kājās un rokās
10. Ādas plaisāšana un lobīšanās uz pirkstu galiem (rokām un kājām)
11. Regulāra viegla klepošana
12. ISvīšana dienā, nakts svīšanaadā
13. Imūnsistēmas aktivitātes samazināšanās – biežas akūtas elpceļu vīrusu infekcijas (biežāk nekā 3 reizes gadā)
14. Sviedru smaržas izmaiņas (parādījies jauns aromāts)ināšanās
15.Limfmezglu palielināšanās
16.Biežas angīnas
17. Tieksme pēc saldumiem, miltu izstrādājumiem un raudzētiem produktiem.
18. Cukura diabēts JEBKURA tipa prasa regulāras pretsēnīšu programmas, jo diabēta slimnieka organisms ir īpaši labvēlīga vide oportūnistisko mikroorganismu attīstībai.ras attīstībai.
19. Zobu griešana miegā, siekalošanās miegā
20. Pinnes, pūtītes dekoltē zonā, uz muguras, pleciem
Jebkura pozitīva atbilde liek aizdomāties, kurš patiesībā ir noteicējs jūsu organismā – jūs vai nosacīti patogēnās baktērijas. Izvēle ir jūsu ziņā. Veseliem cilvēkiem bez hroniskām saslimšanām pozitīvo atbilžu skaits parasti ir no 0 līdz 3
Ja esat saskaitījis vairāk nekā 3–5 vai Jums ir stāvoklis, kas ir izcelts ar sarkanu krāsu, Jums nepieciešams iziet pretsēnīšu programmu un pēc 6 mēnešiem atkārtoti veikt šo pašu testu. Tas ļaus novērtēt dinamiku.
Un vēl… Es nezinu, cik daudz šādu programmu jums ir jāiziet, lai šī slimība no jums atkāptos. Viss ir atkarīgs no mikrobiocenoža traucējumu pakāpes.
Šī programma risina vairākas problēmas un ir galvenā veselības atjaunošanas programma:
- Darbs ar noplūdušās zarnas sindromu un visu kuņģa-zarnu trakta epitēliju epitelizāciju (dzīšanu), kas ir svarīgi, lai pārvarētu alerģijas un autoimūnās slimības.
- Cīņa ar oportūnistisko mikrofloru (mikoplazmas, ureaplazmas, hlamīdijas, vīrusi, baktērijas, sēnītes un citas).
- Disbakteriozes pārvarēšana.
- Pāreja uz zemu ogļhidrātu uzturu un ogļhidrātu svārstību apturēšana.

Kontrindikācijas:
Grūtniecēm un barojošām mātēm. Citi uzdevumi – jāveido mazuļa ķermenis. Attīrīšanu atliksim uz vēlāku laiku. Bērniem līdz 14 gadu vecumam pietiek ar pretparazitāro programmu.
Akūtu stāvokļu gadījumā:
- Atklāta kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla, smagas sirds un asinsvadu slimības, akūts pielonefrīts, aknu un endokrīnās sistēmas slimības, asiņojoši hemoroīdi utt.
- Žultsakmeņu slimība – jāievēro piesardzība un jāseko pašsajūtai. Programma nesatur žulti dzenošus augus, bet tajā ir šķiedrvielas (loklo), kas var izraisīt akmeņu kustību.
- Zems feritīna un hemoglobīna līmenis. Organismam vienkārši nav resursu, lai darbotos detoksikācijas fermenti. Vispirms jāpaaugstina feritīna līmenis, un tikai tad var domāt par attīrīšanu.
- Ķermeņa masa mazāka par 45 kg. Jums jāēd, nevis jāveic attīrīšana.
“Sagatavošanās programmai (30 dienas).”
Mums noderēs Clean Start komplekts.
1.Lietojam vienu paciņu DTX Basics (no Clean Start komplekta) kopā ar kādu no ēdienreizēm vienu reizi dienā. Tas atbalsta aknu darbību, uzlabo zarnu mikrofloru, nodrošina antioksidantu aizsardzību un veicina gremošanu.
2. Pakāpeniski sasniedzam dienas ūdens normu – 30 ml ūdens uz katru kilogramu svara. No kopējā dienas ūdens daudzuma 0,5 litriem pievienojam hlorofilu (no Clean Start komplekta). 1 ēdamkarote hlorofila uz 0,5 litriem ūdens, malkojam dienas laikā. Tas palīdz izvadīt no organisma ūdenī šķīstošos toksīnus.
3.Gentle Move (no Clean Start komplekta) – 2 kapsulas kopā ar pēdējo ēdienreizi vai pirms gulētiešanas. Tas nomierina, aktivizē zarnu darbību un mazina iekaisumu gremošanas traktā.
4.Komplektā Clean Start ir arī UltraBiome DTX, kuru izmantosim trešajā posmā.
Jaukta pretsēnīšu un pretparazitārā programma. Tā ir arī autoimūnais un pretalerģiskais protokols. Tā ir arī kuņģa-zarnu trakta rehabilitācija. Paredzēta divu mēnešu mierīgai un pakāpeniskai darbībai.
1., 2. un 3. posmā ievērojiet zemu ogļhidrātu diētu. Bez tās programma zaudē 50% no savas efektivitātes.
1. POSMS.
Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas rehabilitācija
(kurss – 10 dienas vai līdz sudraba burciņas beigām)s beigām).
Silver Shield (dabīgs antibiotisks, pretvīrusu un pretsēnīšu līdzeklis) – pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā starp ēdienreizēm.
Meklējiet sadaļā “kosmētika”, jo tas ir šķidrā veidā. starp ēdienreizēm.
Ūdens ar hlorofilu (kuņģa gļotādas epitēlija atjaunošana) ŠĶIDRS HLOROFILS (475,6 ml) – 1 ēdamkarote hlorofila 0,5 l ūdens, dzert mazos malkos visas dienas garumā.
Pro B11 – mikrofloras atjaunošanai, pa 1 kapsulai vakarā pirms gulētiešanas.
Defense Maintenance (120 kaps.) 1 kapsula 2 reizes dienā ar ēdienu.
2. POSMS.
Sagatavošana zarnu rehabilitācijai (15 dienu kurss vai līdz burku beigām).
Olīvas lapa – Ekstrakts (60 kaps.) (olīvkoka lapu ekstrakts) – pret sēnītēm, vīrusiem un baktērijām – pa 2 kapsulām 3 reizes dienā kopā ar ēdienu.
High-Potency Garlic (spēcīgs ķiploku ekstrakts, pret vīrusiem un parazītiem) – pa 1 kapsulai 3 reizes dienā kopā ar ēdienu.
Ūdens ar hlorofilu – 1 ēdamkarote hlorofila uz 0,5 l ūdens, malkot visas dienas garumā.
Pro B11 – zarnu mikrofloras atjaunošanai – pa 1 kapsulai pirms gulētiešanas.
Defense Maintenance (120 kaps.)– (aizsargājošs vitamīnu komplekss) – pa 1 kapsulai 2 reizes dienā kopā ar ēdienu.
3.POSMS.
Limfodrenāža un zarnu rehabilitācija (21 dienu kurss).
1. Rīts – SARKANAIS ĀBOLIŅŠ (100 kaps.) – 3 kapsulas tukšā dūšā. Atšķaida limfu, atvieglojot toksīnu izvadīšanu.
Pēc uzņemšanas mums ir 45 minūtes, lai izsvīstu – tas var būt sauna, skriešana, fitnesa zāle vai vienkārši mājas tīrīšana. Kāpēc? Lai atvieglotu limfas aizplūšanu. Galu galā tā kustas pretēji gravitācijas spēkam no apakšas uz augšu caur visu ķermeni līdz subklāvijas zonu..
iziskās slodzes varianti:
• Ātra iešana 30 minūtes, vēlams noiet 2,5–3 km
• Lēns skriešanas treniņš (jogings)
• Vingrinājumi uz velotrenažiera
• Peldēšana
• Mājokļa uzkopšana, dejas
Kas notiek šajās 45 minūtēs: limfa atplūst no audiem, iekļūstot aizvien lielākos limfvados, subklāvijas rajonā izplūst venozajā gultnē, šī asinis iet caur aknām, aknas savāc toksīnus, saista tos un žults veidā izmet divpadsmitpirkstu zarnā. Un tur šos toksīnus ir ,,jānoķer un jāneitralizē”.
2. Viens UltraBiome DTX sticks (no Clean Start komplekta) – saudzīgi uzņems toksīnus un aizsargās aknas.
Izšķīdiniet vienu stick 0,5 l ūdens un izdzeriet pēc treniņa.
Ja šodien neizdevās pavingrot – tomēr izpildiet visu secību no sarkanā āboliņa līdz UltraBiome DTX.
Tas “apskaus” visus toksīnus, neatlaidīs tos atpakaļ, bet palīdzēs izvadīt no organisma.
3. Skāba vide vienmēr ir viskoza – ja “sārmainājam” asinis un limfu, tad mūsu iekšējie šķidrumi vairs nebūs kā purvi, bet pārvērtīsies par straujām kalnu upēm!
Tāpēc dienas laikā izdzeram pietiekamu daudzumu ūdens ar Liquid Chlorophyll piedevu.
Pasūtījumam nepieciešams:
✅ Clean Start komplekts
✅ SilverShield
✅ Pro B11
✅ Defence Maintenance
✅ Olive Leaf Extract
✅ High-Potency Garlic
✅ Red Clover
Ņemiet visu vienā eksemplārā. Ar tiem pietiek programmas īstenošanai.

Uztura programma
✅ Atļautie produkti:
- Gaļa, zivis, jūras veltes: jebkāds daudzums gaļas, mājputnu, zivju, garneles, truša gaļa.
- Olas: jebkurā formā.
- Piena produkti: tikai mājās gatavoti fermentētie piena produkti – kefīrs vai jogurts ar bakteriālo ieraugu, baltie sieri.
- Tauki: auksti spiesti, nerafinēti (linsēklu, olīveļļa), sviests, kausētais sviests (gī).
- Rieksti: kešjū, pistācijas, makadāmijas, mandeles, lazdu rieksti, valrieksti.
🚫 Izslēgts: zemesrieksti.
✅ Graudaugi un pākšaugi:
- Atļauts: pērļu grūbas, maisījums no brūnajiem un melnajiem rīsiem, auzu pārslas (kam nepieciešama vārīšana), speltas graudi, kvinoja, visi pākšaugi – lēcas, turku zirņi, mung pupiņas, parastie zirņi.
🚫 Pilnībā aizliegts: baltie pulētie rīsi un jebkuri to saturošie ēdieni (suši, plovs, dārzeņu maisījumi ar rīsiem).
✅ Dārzeņi:
- Atļauti: baklažāni, gurķi, saldie pipari, tomāti, visi kāpostu veidi (brokoļi, Briseles), cukīni, visa veida zaļumi, olīvas, sēnes, spināti, artišoki, jēla burkāna, sparģeļi, sīpoli.
🚫 Aizliegts: kartupeļi, vārīti bietes.
✔ Jēlas bietes atļautas.
✅ Augļi:
- Atļauti: avokado, apelsīni, mandarīni, granātāboli, kivi, mango, svaigs ananass, pomelo.
🚫 Aizliegts: vīnogas un banāni.
✅ Dzērieni:
- Ūdens: 30 ml uz katru ķermeņa svara kilogramu dienā.
- Tēja un kafija: zaļā tēja, zāļu tējas, cigoriņu dzēriens.
✔ Rīta kafiju var saglabāt, pat ar 1 tējkaroti cukura (lai nejustu pārlieku lielus ierobežojumus).
🚫 Pilnībā aizliegti produkti:
❌ Visi pārējie graudaugi (izņemot atļautos).
❌ Piena produkti (izņemot mājās gatavotos).
❌ Žāvēti augļi.
❌ Maize (jebkāda – pat pilngraudu vai kraukšķīgie maizes produkti).
❌ Maizītes, šokolāde, cukurs.
📌 Svarīgi!
Šī programma nav efektīva, ja uzturs satur daudz ogļhidrātu. Nav jēgas vienlaikus iznīcināt sēnītes un parazītus un tos arī pabarot!
Papildu bonuss – pēc šīs programmas Tu kļūsi slaidāks un izvairīsies no ogļhidrātu “amerikāņu kalniņiem”.
👉 Ja ir autoimūnas vai alerģiskas reakcijas, ierobežojumi kļūst stingrāki!
Eliminācijas diēta (īslaicīgi).Mēs pilnībā izslēdzam:
- ❌ Kvieši, rudzi, mieži (alus) un auzas kā lipekli saturoši pārtikas produkti.
- ❌ Piens un piena produkti, tostarp sieri (visi).
- ❌ Olas
- ❌ Rieksti (tostarp riekstu sviests, milti un eļļas)
- ❌ Sēklas (tostarp sēklu eļļa, kakao, kafija un sēklu garšvielas)
- ❌ Pākšaugi
- ❌ Naktsēnes (kartupeļi, tomāti, saldie pipari)
- ❌ Alkohols
Atteikšānas no šiem produktiem nav mūžīga. Likvidējiet šos pārtikas produktus 14 dienas vai kamēr jūsu stāvoklis neuzlabojas, vērojiet izmaiņas jūsu labklājībā. Mūsu uzdevums ir, lai būtu laiks atjaunot zarnu sieniņas. Un šajā laikā nekairiniet viņas ar iespējamiem kairinātājiem.
Pēc 14 dienām pēc šādas diētas ievērošanas vai no brīža, kad stāvoklis uzlabojas, varat ieviest vienu jaunu produktu (piemēram, olu), nedēļu veiciet ierakstus sava pašsajūtas dienasgrāmatā.
Ja parādās nelabvēlīgi simptomi*, produktu izslēdzam, atgriežamies pie niecīgas eliminācijas diētas, 5-7 dienas gaidām stāvokļa uzlabošanos un izmēģinām nākamo produktu. Mēs pakāpeniski paplašinām uzturu līdz veselīga cilvēka uzturam.
Kas ir “nevēlamie simptomi”:
- Jūsu slimības simptomi atkārtojas vai pasliktinās.
- Kuņģa-zarnu trakta simptomi: sāpes vēderā, grēmas, slikta dūša, aizcietējums, caureja, izmaiņas izkārnījumu biežumā, gāzes, vēdera uzpūšanās, nesagremotas vai daļēji sagremotas pārtikas daļiņas izkārnījumos.
- Samazināta enerģija, nogurums vai enerģijas trūkums dienas laikā vai palielināta enerģija vēlā vakarā. , kas apgrūtina aizmigšanu.
- Tieksme pēc cukura, taukiem vai kofeīna
- Grūtības aizmigt vai aizmigt, vai vienkārši slikta pašsajūta no rīta.
- Galvassāpes, reibonis
- Palielināta gļotu izdalīšanās: flegma, iesnas
- Klepus vai pastiprināta nepieciešamība iztīrīt kaklu
- Niezošas acis vai mute
- šķaudīšana
- Sāpes: muskuļi, locītavas, cīpslas vai saites
- Ādas izmaiņas: izsitumi, pūtītes, sausa āda, mazi rozā pauguriņi vai plankumi, sausi mati vai nagi
- Garastāvokļa problēmas: garastāvokļa svārstības, slikts garastāvoklis vai depresija
- Apziņas miglošana
- Trauksmes sajūta, nespēja tikt galā ar stresu
Ar šo diētu jūs ilgi neizturēsit! Nepārslogojiet sevi ar dzīvnieku izcelsmes produktiem. Iepriekš jūs pārsvara ēdāt cietes produktus, bet tagad ēdat tikai olbaltumvielas, jo pārsvarā tā ir gaļa un zivis,un salāti. Noderēs NSP gremošanas enzīmi, 1 kapsula katrā ēdienreizē. Jūs nevarat ēst tikai olbaltumvielas – būs intoksikācija un aizcietējums. Tāpēc izmantojiet DAUDZ salātus.
Ko jūs varat ēst alerģiju un autoimūnu slimību gadījumā:
• Gaļa (jebkura) un subprodukti
• Zivis un jūras veltes (visas)
• Zaļie dārzeņi: jebkuri kāposti – baltie kāposti, sarkanie kāposti, Briseles kāposti, ziedkāposti, kolrābju kāposti, savojas kāposti, Ķīnas kāposti, jūraszāles un jūraszāles. Visu veidu zaļumi, cukini, gurķi, spināti, sēnes, sīpoli. • • • Olīvas, avokado, kokosrieksti. Rukola, redīsi, kreses. Burkāni, bietes, ķirbis, rutabaga, saldais kartupelis. Selerijas, sparģeļi.
• Jebkuras ogas
• Jebkuri augļi, izņemot banānus un vīnogas
Pēcvārds:
1. Pēc programmas jums paliks pāri piedevas- pabeidziet tas , it kā jūs turpinātu programmu.
2. Mēģiniet turpināt ēst saskaņā ar šajā bukletā aprakstītajiem principiem.
3. Neatsakieties no fiziskām aktivitātēm — ļaujiet tai kļūt par ieradumu — tas ir labākais ieradums, ko varat izdomāt.
4. Turpiniet dzert daudz ūdens, saglabājiet hlorofilu pastāvīgai lietošanai. Tas ir ne tikai ūdens, bet arī sārmināšana, palīdzot olbaltumvielu buferiem asinīs uzturēt veselīgu PH līdzsvaru. Tas ir ilgmūžība.
5. Vēl viens taupošs ieradums ir prebiotikas (loklo) un probiotikas (bifidophilus) lietošana uz naktī. Vienlaicīgi glābj no vēža, aterosklerozes un Alcheimera slimības.
6. Ļaujiet jums katru dienu lietot vitamīnu produktu, kas palīdz jūsu aknām un citiem orgāniem – superkomplekss, aizsargājoša formula, bišu ziedputekšņi. Pēc jūsu izvēles.
Personīgi es pastāvīgi lietoju Power Greens.
Power Greens ir inovatīvs produkts, kas apvieno 4 funkcijas vienā:
✔ Cīnās ar brīvajiem radikāļiem (visi antioksidantu veidi).
✔ Uzlabo gremošanu (visi nepieciešamie gremošanas fermenti).
✔ Kalpo kā prebiotiķis (šķiedrvielas no zaļajiem dārzeņiem un augļiem).
✔ Novērš uzturvielu deficītu (satur visus mūsdienās nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas).
Tas ir tīrs jaunības eliksīrs
7. Limfātiskā attīrīšanas sistēma kopā ar realizējamām fiziskām aktivitātēm priekam, kopā ar zemu ogļhidrātu saturu, ekologiski tīru uzturu, var radīt brīnumu,tā ir labi panesama un to var atkārtot reizi 6 mēnešos vai biežāk.
8. Pirms un pēc fiziskām aktivitātēm un pirts apmeklējuma vienmēr lietojiet augu limfas attīrīšanu. Palīdz limfai strādāt.
9. Cilvēki, kuri izmanto šo sistēmu, efektīvi samazina savu bioloģisko vecumu un izskatās 10-15 gadus jaunāki par vienaudžiem.
10. Cilvēki, kuri uztur kārtībā savus izvadorgānus, ir pasargāti no civilizācijas slimībām, viņiem ir vieglāk veidot pareizus ēšanas paradumus un uzturēt optimālu svaru.
Izdari kaut ko labu – sakārto savu ķermeni un dalies panākumos ar draugu

REZULTĀTI:
Savus rezultātus un jautājumus varat sūtīt uz e-pastu
📧 [email protected]
Lietotāju atsauksmes:
Līlija (21:06)
“Labdien, Jeļena! Pabeidzu jūsu programmu zarnu trakta atjaunošanai. Viss ir uzlabojies – pazuda izsitumi uz sejas! (Man bija citi), un tagad tā jau ir cita dzīve, notikusi prāta un ķermeņa transformācija. Svara atgriešanās nav! Es trīs mēnešu laikā zaudēju 4 kg. Tas nebija galvenais mērķis, bet ķermenis tā reaģēja. Tas ir lieliski! Tagad mani parametri: 46 gadi, augums 167 cm, svars 63,5 kg. Viduklis – 72 cm, gurni – 94 cm.
Esmu ievērojusi jūsu uztura ieteikumus, ūdens dzeršanas normas un visu pārējo, samazinājusi ogļhidrātu un cukura patēriņu. Nekavējoties pazuda nogurums un miegainība. Kad svars samazinās, ķermenis nesmaržo, seja attīrījās, pazuda pigmentācija un zilumi zem acīm. Gribu apmeklēt fitnesa nodarbības, nopirku fitbolu ar espanderiem. Esmu arī pārliecināta, ka vecuma nav!!! Bet ir slinkums, kritika un neticība… 😔 Žēl, ka apkārt ir tik maz līdzīgi domājošu cilvēku.
Paldies jums milzīgi!!! Ceru uz turpmāku sadarbību! 😊”
Aņa (10:52)
“Jeļena, labdien. Steidzos dalīties ar rezultātiem pēc pretparazītu kursa pabeigšanas. Otrā posma vidū man pārstāja parādīties jauni izsitumi, un tagad gandrīz visi vecie ir pazuduši. Beidzot redzu tīru un gludu ādu. Paldies jums par palīdzību! 😊
Tiesa, man joprojām ir problēma ar aizcietējumiem (nav ļoti nopietna…), bet ceru, ka ar uzturu tā pazudīs. Pēc jūsu tiešraides ar Olgu Efiru cenšos brokastīs lietot olbaltumvielas (un pēc tām dienas laikā mani vairs tik ļoti nevelk uz saldumiem). Kopumā – paldies par informāciju, ko nesat. 😊”

Nadežda (6:50)
“Lenočka, vēlos atstāt savu atsauksmi jūsu krājumiņā ❤️. Vasaras maratona laikā es notievēju par 8 kg. Mainījās mans domāšanas veids un attieksme pret uzturu.
Tagad esmu noslēdzošajā pretsēnīšu un pretparazītu programmas posmā. Programmas laikā ar mani notika īsts brīnums (aptuveni otrajā vai trešajā nedēļā) – no manas sejas pazuda visi iekaisušie izsitumi. Un tie vairs nav atgriezušies!)))
Man ir 33 gadi, un, cik sevi atceros, vienmēr ir bijuši daži izsitumi. Bet tagad pat pirms cikla sākuma nav neviena izsituma! Kas tas ir?)))
Liels paldies jums! 🙏😘”

Starp citu, jau 2 nedēļas esmu pretsēnīšu programmā, nezināju, kā spēšu iztikt bez maizes un putras, bet jau esmu pielāgojusies, pat sāku zaudēt svaru.
— Par cik? Cik vajadzēja?
— Es nesvēros, bet vizuāli redzams, ka apmēram par 1,5–2 kg. Kopumā mans parastais svars ir ap 57 kg, bet pirms grūtniecības tas bija līdz 55 kg. Principā man nebija svarīgi notievēt, bet tas ir labi, ka svars samazinās.
— Iznāk, ka atgriežos pie sava svara pirms grūtniecības

Svetlana (8:05)
“Labrīt, Jeļena! Notievēju par 8 kg, bet par centimetriem neiedomājos nomērīt. 🙆♀️🙆♀️
Paldies par informāciju! 🌷
Jūs esat ļoti skaista 💃”
Oksana Černova
“Jeļena! Labvakar!
Ar Koistju pabeidzam kuņģa-zarnu trakta programmu, jūtamies lieliski, sākām zaudēt svaru – lēnām, bet stabili. Es esmu zaudējusi 3 kg, Kostja – 5 kg.
Man ir jauns jautājums. Ko var darīt ar…”

Olga Eremenko (sestdiena 7:50)
“Meitenes, kuras tīrīja limfu? Interesanti, vai bija kādi ievērojami rezultāti izskatā?”
Es jau trešo gadu tīru.
- Pazuda “goiters” (vairogdziedzera palielinājums) uz kakla.
- Labā paduse bija pilnībā nelīdzena, tagad kļuvusi gluda.
- Pazuda rudens alerģija. Deguns un acis pārstāja niezēt. Acis vairs nelacīja, deguns nepil.
- Pārstāja veidoties gļotas kaklā (šogad 4 reizes slimoju ar gripu, atkal parādījās).
- Aknu plankumi uz plaukstu locītavām kļuva gaišāki.
Vairs neatceros, droši vien bija vēl kas cits.
Otra lietotāja komentārs:
“Jeļena, vai varat dalīties ar meitenēm, ka tīrīšanas praksei ir arī viens blakusefekts 😏
No rīta pēc āboliņa un proteāžu lietošanas nākas svīst 45 minūtes. Tajā pašā laikā ir žēl izlaist treniņu un nesaņemt rezultātus, tāpēc nākas aktīvi vingrot mājās visām muskuļu grupām.
Tagad es ne tikai attīrījos, bet arī izveidoju sev lielisku presi un skaistu sēžamvietu! Un pēc 21 dienas nodarbības kļuva par ieradumu.
Paldies! 😆😆😆”

Lietotāja atsauksme:
“Rezultāti ir satriecoši. Kad pagājušajā gadā sāku limfodrenāžu, pēc pirts un nākamajā rītā mana kakla āda vienkārši nokarājās, kā bruņurupucim vai zilonim.
Tagad vairs nav nekādu kroku – kakls ir gluds un vienmērīgs, un nekas nekarājas.”
Irina Veselovceva:
“Vaļoša, liels paldies! 🌺🌸🌷🌹🌷”
Lai viss izdodas!

Kur iegādāties?
Par autoriem

Materiālu sagatavoja
Jeļena Bahtina
